Statuetka Złoty Bankier

Złoty Bankier 2011

Trzecia edycja plebiscytu zorganizowanego przez Bankier.pl oraz PayU S.A., którego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów finansowych 2011 roku oferowanych przez polskie banki odbędzie się w styczniu 2012 r. Bank, który zdobędzie najwięcej wskazań w poszczególnych kategoriach ogłoszony zostanie ZŁOTYM BANKIEM 2011.

W dniach 2-25 stycznia 2012 r. do dyspozycji internautów na stronie www.zlotybankier.pl zostanie oddana aplikacja, za pośrednictwem której będą mogli oddać głos na wybrany bank w każdej kategorii. Na uczestników głosowania czekają liczne nagrody, takie jak iPad 2, iPhone 4, czy zaproszenie na uroczystą Galę.

Kolejny rok z rzędu udostępniamy naszą ankietę użytkownikom korzystającym z urządzeń mobilnych. Wszystkie szczegóły, wykaz nagród oraz regulamin i aplikację do głosowania, znajdą Państwo na stronie mobilnej m.zlotybankier.pl.

Uroczysta Gala odbędzie się 2 lutego 2012 r. w Warszawie. Wśród zaproszonych gości pojawią się przedstawiciele największych instytucji finansowych. Laureaci odbiorą statuetki z rąk Joanny Kuzdak - Dyrektora Zarządzającego PayU S.A. oraz Moniki Owczarczyk - Dyrektora Zarządzającego Bankier.pl. Nagrodę w kategorii Osobowość Roku wręczy Michał Kobosko - Redaktor Naczelny Bloomberg Businessweek Polska, członek honorowy Kapituły.

Prestiżowa lokalizacja Teatru Kamienica w Warszawie, Artur Andrus w roli gospodarza imprezy, koncert zespołu Perfect oraz zabawa taneczna gwarantują wyśmienitą zabawę w eleganckiej oprawie.

Zapraszamy do głosowania.